سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

سواری و شاسی بلند

تایر های سواری از ساختار یکسانی بهره میبرند، به دلیل تقاضای بالا و مزیت بیشتر لاستیک های رادیال،اکثر تولیدات کارخانجات معتبر در این دسته را ساختار رادیال تشکیل میدهد. تفاوت اساسی محصولات در این دسته شامل سایز لاستیک، طرح آج، توان وزنی و کد سرعت آنها میباشد.

  • لاستیک های چهارفصل
  • لاستیک های اسپرت یا به اصطلاح تابستانه
  • لاستیک های برفی، یخ شکن
  • لاستیک ران فلت
  • لاستیک آفرود
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنا
فاق
رینگ
سازنده
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از اجزای مهم هر خودرویی که میتواند امنیت و آسایش را برای سرنشینان به همراه داشته باشید لاستیک است. لاستیک ها به دلیل تماس مستقیم با سطح  زمین بعد از مدتی کیفیت و کارایی خود را از دست میدهند و به همین دلیل باید به صورت دوره ای تعویض شوند. لاستیک سواری و شاسی بلند از جمله لاستیک های پر فروش در سراسر دنیا و همچنین کشور ما هستند که همین موضوع باعث شده تا فروشگاه های زیادی بمنظور فروش و عرضه لاستیک تاسیس شوند. لاستیک سواری و شاسی بلند را باید بر اساس شناختی که از لاستیک ها دارید انجام دهید و در صورتیکه خرید بدون آگاهی را انجام دهید بعید به نظر میرسدموفق به خرید یک لاستیک مناسب شوید.

لاستیک سواری و شاسی بلند

خرید و فروش انواع لاستیک سواری و شاسی بلند

خرید و فروش انواع لاستیک سواری و شاسی بلند در فروشگاه تایر فروش یکی از فروشندگان قدیمی و بنام انواع لاستیک انجام میشود و این فروشگاه برای اینکه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید همواره سعی نموده تا محصولاتی در برند های معتبر را بفروش برساند و همچنین قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای محصولات در نظر گرفته است. از دیگر مواردی که باعث شده تا خرید و فروش انواع لاستیک سواری و شاسی بلند در این فروشگاه تسهیل شود امکان فروش  محصولات بصورت غیر حضوری میباشد. خرید وفروش لاستیک های سواری و شاسی بلند بصورت غیر حضوری برای افرادی که به فروشگاه های عرضه حضوری لاستیک دسترسی ندارند یک مزیت بزرگ محسوب میشود.

تنوع لاستیک های سواری و شاسی بلند موجود در فروشگاه دست خریدار را باز گذاشته است تا بتواند از میان لاستیک های موجود بهترین لاستیک که سازگاری کاملی را با خودرو ایجاد میکند تهیه نماید. کلیه برندهای خارجی و ایرانی لاستیک در این فروشگاه موجود میباشد و نسبت به بودجه  خود میتوانید  مناسبترین لاستیک را تهیه نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()