سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

باری و اتوبوسی

تایر باری واتوبوسی که معمولا برای کامیون، اتوبوس، کامیونت و.. استفاده میشود، از لحاظ نوع ساختار، سرعت، طراحی آج و جنس لاستیک کاملا با لاستیک های سواری متفاوت است. بسته به نوع محور استفاده، محور جلو و محور های عقب، نوع گل و طرح آج لاستیک تفاوت دارد. همچنین تعداد لایه استفاده شده در ساختار این لاستیک ها از جنس سیم و نخ و نایلون بیشتر از لاستیک های معمولی است

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنا
فاق
رینگ
سازنده
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اتوبوس ها و ماشین آلات حمل بار فشار زیادی را به لاستیک های خود وارد میکنند که این فشار بالا نیز منجر به فرسایش و یا در مواردی ترکیدن لاستیک میشود. لاستیک باری و اتوبوسی باید از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار باشند تا بتوانند این میزان فشار وارد شده را بخوبی تحمل کرده و آسیب نبینند. لاستیک های باری و اتوبوسی  از بدنه ای بسیار سخت برخوردار هستند اما این بدنه بسیار سخت نیز نمیتواند در برابر فشار وارد شده دوام بیاورد و پس از مدتی کیفیت و کارایی خود را از دست خواهند داد. درست است که لاستیک های باری و اتوبوسی به دلیل تحمل فشار بالا به مراتب زودتر فرسوده میشوند اما برای اینکه بتوانید مدت زمان فرسایش لاستیک را به تعویق بیندازید بهتر است به دنبال لاستیک های با کیفیت و با دوام باشید.

لاستیک باری و اتوبوسی

خرید و فروش انواع لاستیک باری و اتوبوسی

خرید  و فروش انواع لاستیک باری و اتوبوسی نیاز به تخصص و تجربه در این زمینه دارد و  فردی که در این زمینه فعالیت میکند باید از تخصص کافی برخوردار باشد. خرید و فروش انواع لاستیک باری و اتوبوسی امروزه در فروشگاه های زیادی انجام میشود اما این موضوع بسیار حائز  اهمیت است که آیا فروشگاه از اعتبار کافی برخوردار است یا خیر. برندهای متعددی از لاستیک های باری و اتوبوسی وجود دارند که در هنگام خرید میتوانند خریدار را سر در گم کنند. با انتخاب فروشگاه های معتبر قادر خواهید بود تا انتخاب آگاهانه تر و بهتری داشته باشید. فروشگاه تایر فروش با کادری مجرب و عرضه لاستیک های با کیفیت و با دوام توانسته به یکی از فروشگاه های  بنام  و مطرح عرضه لاستیک بدل شود و در صورتیکه شما نیز به لاستیک هایی با دوام و با عملکرد مناسب نیاز دارید پیشنهاد میکنیم تا این فروشگاه معتبر را انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()