سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

راهسازی و صنعتی

شرایط متفاوت استفاده از دستگاهای صنعتی و راهسازی و تنوع وسیع این دستگاها سبب طراحی این لاستیک ها با تنوع زیاد شده است . طراحی آج این لاستیک ها و همچنین تفاوت در نوع استفاده آنها سبب اختلاف قیمت زیاد لاستیک های راهسازی میشود. همچنین لاستیک های راهسازی شامل دو نوع تو پُر و بادی میباشند که بسته به شرایط محیط، مورد استفاده قرار میگیرند. لاستیک های لیفتراک، مینی لودر، لودر های کوچک و غلطک در این دسته قرار میگیرند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنا
فاق
رینگ
سازنده
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک راهسازی و صنعتی

ماشین آلات فعال در راهسازی و راهداری و همچنین صنایع به دلیل اینکه در محیط های خشن مشغول به کار هستند باید از لاستیک هایی با کیفیت و بادوام تر نسبت به خودروهای معمولی برخوردار باشند. لاستیک راهسازی و صنعتی با وجود بدنه ای بسیار مستحکم اما از عمر نسبتا کوتاهی برخوردار میباشد که البته این موضوع کاملا طبیعیست و این موضوع همانطور که گفته شد مربوط به محیط های خشنی میشود که این ماشین آلات در آن فعالیت میکنند. لاستیک های راهسازی و صنعتی بصورت دوره ای تعویض میشوند و این تعویض دوره ای نیز میتواند هزینه های زیادی را نیز به همراه داشته پس هر چه لاستیک های با دوام تری را انتخاب و خریداری  کنید در نتیجه مدت زمان فرسایش را به تاخیر خواهید انداخت و هزینه های نگهداری و تعویض لاستیک را نیز کاهش میدهید.

لاستیک راهسازی و صنعتی

خرید و فروش انواع لاستیک راهسازی و صنعتی

با توجه به اینکه خرید و فروش انواع لاستیک و راهسازی را فروشگاه های زیادی انجام میدهند باید توجه داشته باشید که از میان فروشگاه ها تنها به فروشگاه های معتبر اطمینان کنید زیرا برندهای معتبر لاستیک  را تنها در این فروشگاه ها خواهید یافت. خرید و فروش انواع لاستیک سواری و صنعتی به شناخت بالایی از برند ها و همچنین مدل های لاستیک نیاز دارد و یک فروشنده و یا فروشندگان باید تخصص کافی در این زمینه را داشته باشند. معرفی بهترین و متناسب ترین لاستیک به مشتری و همچنین عرضه لاستیک های با کیفیت و در برندهای معتبر از ویژگی های فروشگاه های معتبر محسوب میشوند. فروشگاه تایر فروش نیز که در زمینه خرید و فروش انواع لاستیک های راهسازی و صنعتی فعالیت میکند از معتبرترین فروشگاه هایی است که میتوانید انتخاب نمایید. این فروشگاه جزو نمایندگی های فروش لاستیک های ایرانی و خارجی در کشور میباشد که از سالها تجربه در این زمینه برخوردار است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()