سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

کشاورزی

لاستیک های مخصوص کشاورزی باید در شرایط متفاوت و در زمین های کشاورزی بازدهی مناسبی داشته باشند، خود موجب تغییرات عمده در طراحی، ساخت و همچنین قیمت لاستیک میشود. ماشین آلات کشاورزی شامل تجهیزات مزرعه، انواع تراکتور و کامباین و ماشین آلات مخصوص برداشت و بسته بندی محصول میباشند

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنا
فاق
رینگ
سازنده
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تراکتور، کمباین و بسیاری از ماشین آلات دیگر وجود دارند که در بخش کشاورزی مشغول به فعالیت هستند و هر یک نیز از لاستیک های مخصوص خود  بهره میبرند. لاستیک کشاورزی در سایزهای کوچک، بزرگ و متوسط متناسب با نوع ماشین آلات تولید میشود و مانند لاستیک های سواری و یا باری تنها در سایزهای بزرگ و یا کوچک تولید  نمیشوند.  بطور مثال لاستیک تراکتور با لاستیک کمباین از لحاظ ابعاد بسیار متفاوت است و لاستیک های تراکتور از ابعاد بسیار بزرگتری برخوردار هستند. لاستیک های کشاورزی  مانند لاستیک های باری و صنعتی از استحکام بسیار بالایی در بدنه خود برخوردار هستند و میتوانند در زمین های کشاورزی و شرایط سخت به خوبی دوام بیاورند. البته مدت زمان دوام لاستیک های کشاورزی بستگی به کیفیت لاستیک دارد و هر چه کیفیت لاستیک بیشتر باشد در نتیجه طول عمر آن نیز افزایش می یابد.

لاستیک کشاورزی

خرید  و فروش انواع لاستیک کشاورزی

فروشگاه تایر فروش از معدود فروشگاه هایی است که امکان خرید و فروش انواع لاستیک کشاورزی را به صورت غیر حضوری فراهم آورده است و بدون آنکه نیازی به مراجعه به فروشگاه باشد میتوانید لاستیک مورد نیاز خود را سفارش دهید. خرید و فروش انواع لاستیک کشاورزی بصورت غیر حضوری این مزیت را بوجود می اورد تا کشاورزان و فعالان بخش های کشاورزی بتوانند از راه دور و بدون آنکه نیازی به مراجعه به فروشگاه باشد خرید خود را انجام دهند و لاستیک های مورد نیاز خود را در محل دریافت کنند.

فروشگاه تایر فروش با توجه به اینکه ماشین آلات خارجی و داخلی زیادی در بخش های کشاورزی مشغول به فعالیت هستند اقدام به شناسایی کلیه این ماشین آلات نموده و متناسب با آنها اقدام به عرضه لاستیک در مدل های مختلف نموده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات کارشناسان فروشگاه آماده ارائه مشاوره به شما از سراسر کشور هستند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()